Sunday, March 20, 2016

Spring feelings


Весною завжди почуваєшся інакше.
Завжди хочеш щось змінити.
Завжди шепочеш собі багато хорошого.. 





Завжди маєш більше сміливості.


   Я люблю передчуття весни. Повітря таке, яким хочеш багато дихати. Небо синє-синє. Красиві заходи сонця повертаються. Вдень сонячно!
  Останнім часом шматочок всесвіту над Львовом не дає собі ради з питанням "чи вже давати остаточно весну чи ще може трішки зими?". Дуже хочеться, аби він пошвидше визначився, бо терпіти сірість вже сил нема. Хочу синього-синього неба, класного повітря і тепла. І ніякої сірості за ранковим вікном... ні, ні, ні.
  З передчуттям весни мені вмикається режим особливої хоробрості і бажання змін :) Минулого року десь о цій порі це привело мене на танго. І тепер я хочу повернутися назад. Мені подобалося і було цікаво. І не було, насправді, причин відмовлятися. 
  А ще я тепер в режимі "дівчинка-дівчинка" намагаюся дати раду своїй шкірі. Інфекція з правої щоки вперто не хоче тікати. І я себе тихенько вмовляю піти ще на один сеанс чистки голками. Після юзання протизапального гелю шкіра стала виглядати краще і висипка зменшилась. Але нікуди не зникла. Неприємно стикатися з таким, коли ніколи в житті нічого подібного з тобою не ставалось :) На фоні цього стала більше цікавитися доглядом за обличчям, розжилась гарною тоналкою і баночками від "ЯКА". "ЯКА" - українська органічна натуральна косметика (не тестується на тваринах). Наразі дуже подобаються мені ці дві баночки. 
  Скоро ставатиме все тепліше і тепліше! Піші та велопрогулянки! Відкриті тераси (які не дратують тоді, коли сама там п'єш каву :) Пікнічки на свіжому повітрі. Маленькі подорожі! Весною життя починається знову! 

No comments:

Post a Comment