Красива музика в тему (клікабельно)
Я знаю, що в останній вівторок жовтня для мене дещо суттєво зміниться. Саме тому я б хотіла залишити тут пост ще до цих змін.
Осінній холод більше не будить своїми холодними пальцями із увімкненням помірного опалення. Листя опадає і залишається все менше часу, щоб встигнути зазнимкувати жовті й червоні дерева у всій їхній красі. Зате дуже затишно шурхотіти листочками підхоплюючи їх ногами. Переважно в сіру погоду й дощик я зіщулююся і хочу під ковдрочку. Проте, виловила затишне почуття. Рецепт: йти з парасолькою Стрийським парком і думати, що це такий собі "дім з собою". Парасолька це дах, а теплий одяг - стіни.
Жовтень був важкий. Але повен благословінь. Майже щодня я була дуже втомлена. Тепер я поєдную роботу копірайтером та навчання. На носі останній екзамен. Тим не менше мені дуже подобаються ці зміни. А найбільше подобається ранкова рутина поїзденьок трамваями. Тепер я йду повз місцини вигулу собачок вранці. І в дощ щиро співчуваю затятим собачникам. Двічі вже бачила молодого чоловіка в червоній куртці з красивою хаскою. Найбільше запам'ятався літній чоловік, сивий з густою білою бородою, беретиком художника чорним і... спанієлем :) А ще милі татусі, які ведуть своїх дітей до школи.
Жменька натхнень жовтня
Казкові фотографії Оксани Тисовської
Дописи Надійки і не тільки в спільноті дівчат, що люблять читати Святе Письмо зранку. Не бійтеся, там такі більш філософського характеру дописи. Роздуми. Я пробувала шукати псалми для себе. Знайшла улюблений один і поки більше нічого не приглянулося :)




