Sunday, October 9, 2016

Чим грітися восени?


This is a place where I don't feel alone
This is a place where I feel at home...

Cause, I built a home
for you

for me




Всі, хто мене ближче знає, вже неодноразово чули, що я мерзну дуже-дуже. Бо мій організм магічним чином погано постачає кров. Мої пальці і ніжки часто холодні. Так, я знаю, що ви могли б у коментарях написати про спорт :) Можете написати! :) Проте, я дуже терпляча по життю водночас. Тож, якщо ви теж мерзнете, давайте поговоримо про те, як зігрітися у різний спосіб.



Слідкуйте за тим, щоб вашим ногам було сухо. Це стає справжньою проблемою з неякісним взуттям і шкарпетками (бо ж ніжки в шкарпетках потіють, робляться холодними і мокрими). До мене лиш нещодавно дійшло, що можна просто носити з собою запасні шкарпетки, якщо я вдягатиму "проблемне" взуття. Руки рятують мітенки! Але треба обов'язково такі, що зв'язані вручну з любов'ю! Найкращий вихід це термобілизна, або термо-одяг. У мене от термокурточка з'явилася. Завтра тестуватиму :)




Якщо фізично зігрітися не вдається ніяк, то давайте грітися душевно! Ковдрочку з собою на роботу не можна ж... А жаль! :) Напишіть свій список мрій-планів на жовтень (або на осінь). Або чекінтесь з уже готовим списком і підтягуйте свою польську (скачати безкоштовно тут, також ця чудова блогерка безкоштовно роздає красиві осінні календарі). Схожі надихаючі списки є й українською (наприклад, список осінніх мрій від Надійки Гербіш).

Чим погрітися в інстаграмі (можна переглядати з веб-браузера, літерки перенаправляють):

Побувати у затишному Східному Експресі


Погуляти Краковом


Осіння Франція

Список затишного кіно:



Вам лист
День бабака
Термінал
Кейт і Лео
1+1

Вмикнути кольорові гіляндочки, випити горня гарячого чаю чи кави з цукеркою завжди добра ідея (а що тепер ще й самий сезон!)







No comments:

Post a Comment