Sunday, October 2, 2016

Осінні замальовки




Цього року осінь зовсім-зовсім непроста, але, зрештою, дуже хороша. Вересень зустрічав дощами, часами пронизливим холодом і нестерпною сірістю неба. Сонячні ранки були справжнісіньким осіннім подарунком! Єдиним, що допомагало примирятися із вересневою сірістю за вікном, був термокухлик з кавою, або ж чаєм. А ще маленький шматочок шоколадки з собою в наплічнику. 6 трамвай одне з моїх благословінь цієї осені.

На вулицях і в маршрутках траплялися красиві люди. Справжні творчі особистості. Юнак з чорним волоссям, маленькою борідкою, з тонкими довгими пальцями. В чорному пальто та шалику... Хочеться вірити, що це був художник. Дівчина в рудому пальто, поли якого розвівалися услід за нею. За плечем футляр скрипки. Така дівчина не може не грати красиву музику :)

Коли було нестерпно холодно гріли листи від Олі, листівки від ще одної Олі та Ані, а також пакування надихаючих конвертів для них. А ще відтепер у мене є красивезні червоні теплющі мітенки! Моя маленька мрія збулася! Як же я мерзла в руки у холодних приміщеннях... Холод, це те, що я переношу найгірше.

Перший вікенд жовтня видався таким теплим, що можна було знову вдягнути на коротку мить літню сукенку. Видається, що така погода була цілу вічність тому. В парках невимушено гуляють люди різного віку. Особливо затишною видалась старша пара, яка йшла тримаючись за руки. Дівчина, яка підсіла на мою лавочку, твердо сказала комусь по телефону, що біля комп'ютера по робочих питаннях її вже сьогодні не буде. Розглядаючи перехожих і м'яке золотаве світло на прогулянкових доріжках, думається, як мало ми дивимося на життя... Все в монітор, чи в сторінку книжки, чи у втомленні обличчя в маршрутках... В парку люди зовсім інакші. Вільніші. Втихомиреніші.

Жменька осінніх натхнень та вдячностей:

Ніч на території обсерваторії :)

кава/чай з собою в кухлику
шокодака з собою
(... і ще багато іншого)

музика:
Tom Odell - True colours
Nothing but thieves - Lover, stay

книжки:
Маленька паризька книгарня
Дівчина, з перловою сережкою
Тімоті Снайдер і його книжка про творення модерних націй

інше:
туторіал по тінях (на блозі https://blyskitka.com/)

мітенки!!!

листівки, паперовий лист від сестри!!!

псалом 138(139) "Ти мене випробував, Господи, і знаєш"




No comments:

Post a Comment