Люблю ці дивовижні відчуття, коли ти з камерою наодинці.
І це ідеально. Ви та сама найкраща пара. Ти помічаєш деталі. Все сприймається очима крізь лінзи фотографії.
Ох, вау, це буде хороша фотомить. Думаєш мало, але реальність тече через тебе спокійним потоком відчуттів.
Фотографії з однієї фотопрогулянки. Однієї неділі в лютому. Коли Нарнія зовсім поруч. За наступним поворотом.








