Wednesday, August 31, 2016

Goodbye, dear summer



Літо схоже на маленького енергійного розбишаку. Воно постійно попереду і закликає його наздоганяти. Вплітає вітер у волосся й цілує сонячними промінчиками в носик. Приходить калейдоскопом тепла, "мрій про море" і зорепадів. Осінь натомість приходить мов давній друг/або ж давня подружка, яких бачиш рідко, але завжди звіряєшся при нагоді. Приносить з собою пледи, термоси, шурхіт вигорілого листя. Непомітно обіймає за плечі й питає "Я вже тут. Я з тобою. То де тобі болить, моя дівчинко?". І хвилею на тебе надходить усе, що так добре вдавалося приглушити доброму розбишакові за вином на відкритій терасі якогось із численних львівських закладів... Темніє вже після восьмої, повітря більше не лагідне й тепле. Від осені див не чекаєш, з нею ведеш тихенькі розмови про головне. Але ж осінь завжди по своєму особлива... Хорошої нам осені, що б вона не принесла з собою!

Дороге літо, дякую за ті декілька щонайпрекрасніших чудес, які зі мною сталися! І за те, що мені вдалося зробити щось особливе для інших :)



Oh take a chance and roll the bones
Cut off your hair
Unplug your phone

... Yeah try to forget all your enemies and debts

Wednesday, August 17, 2016

Про чарівниць і зірки



День народження зовсім не мало бути особливим, але Всесвіт та Бог мали свої плани :) Зрештою щороку цього дня завжди чекаєш хоч чогось маленького, але особливого. Вранці в суботу мене привітала смска від мого поштового відділення із проханням забрати посилочку. А що біля поштового відділення є дворик із лавочкою, то втриматися і не відкрити пакунок від Чарівниці з Луцька було неможливо! Так моїми першими подарунками стали нашумівша книжка "Самотність простих чисел" та красивий-красивий червоний блокнотик!

А далі... далі було буденне приготування обіду і небуденне випікання еклерів. Процес начинення еклерчиків кремом перериває дзвінок Чарівниці зі Львова і ніч із суботи на неділю одразу набуває характеристик "чуда" :) Ми їдемо дивитися зорепад в рамках ночі відкритих дверей обсерваторії в Брюховичах! Єйй! 

Затягнуте хмарами небо обнулює усі наші надії. Але романтика літньої ночі, чаю із термосів, смаколиків і розмов просто неба важить більше:) О третій ночі більшість людей здається і після лекції всередині обсерваторії їде додому... А все тільки почалося! Між хмарами все частіше утворювалися дірки темно синього нічного неба із сяючими, поступово згасаючими, зірками! А ще я встигла побачити цілих чотири секундні хвостаті падіння зірок! Дві-три компанії подалі від нас, які теж мужньо залишилися мерзнути і ловити зірки за хвоста, запам'ятають цю ніч завдяки моїм радісним вигукам після кожного падіння :) Бажань ми встигли загадати багацько! Неймовірні відчуття... тягнеш руку до неба і здається, що твої пальці торкаються хмар, неба і зірок...

Світанок в Брюховичах був не менш красивим від зорепаду там же :)







Friday, August 12, 2016

Серпень


Іноді слів так багато і вони течуть крізь тебе, нав'язуються, а тоді собі зникають. І не всі хороші. А коли сідаєш писати, то наче б і немає що сказати.

Серпень дуже добрий до мене як і липень. Ходили з друзями на покази Міядзакі в Копернику. Такого аншлагу цей кінотеатрик давно вже не знав :) Доставляли звичайні стільці у проходах! Смачна кава і вино. Трохи розмов і жартів. Нічні маршрутки і двори. "Щось цікаве" досі дуже затишне місце для мене. А сімейна пекарня "Пекар" це моє відкриття цього літа! Вона одразу біля Ріусу і там смачнючі круасани. Не французькі звісно, але дуже дуже добрі! Видається, що тісто вони справді роблять самотужки! І ціна за них прийнятна. По своєму затишно і усміхнений персонал.

В неділю мені "стукне" 26. І щось я зовсім не відповідаю тій циферці. Головне робити собі подарунки :) Ось постриглась і змінила на півтон колір волосся. Посвітлішала. Неймовірна ейфорія виходити з перукарні гарною :) Думала кудись поїхати, але врешті-решт гулятиму, поїдатиму круасани з кавою, вип'ю трішки вина (хоч би погода була хорошою!). Може покривальце і пікнічок? А поїду через вихідні на прогулянку Боржавою. Маленький таємний вішліст так гарно здійснюється. Краплинка за краплинкою :)

Для серпня мало бути слово легкість, а натомість "вибачити собі". Вибачати собі багато що.

Натхненя серпня: Інтерв'ю з Ліз Гілберт на ютьюбі. Її відомий бестселлер мене не пройняв, але вона дуже цікава і розумна жінка. Мрію про її "Big magic". Колись. І звісно паперову.


... У повітрі вже чути подих осені і так цього не хочеться...