Іноді слів так багато і вони течуть крізь тебе, нав'язуються, а тоді собі зникають. І не всі хороші. А коли сідаєш писати, то наче б і немає що сказати.
Серпень дуже добрий до мене як і липень. Ходили з друзями на покази Міядзакі в Копернику. Такого аншлагу цей кінотеатрик давно вже не знав :) Доставляли звичайні стільці у проходах! Смачна кава і вино. Трохи розмов і жартів. Нічні маршрутки і двори. "Щось цікаве" досі дуже затишне місце для мене. А сімейна пекарня "Пекар" це моє відкриття цього літа! Вона одразу біля Ріусу і там смачнючі круасани. Не французькі звісно, але дуже дуже добрі! Видається, що тісто вони справді роблять самотужки! І ціна за них прийнятна. По своєму затишно і усміхнений персонал.
В неділю мені "стукне" 26. І щось я зовсім не відповідаю тій циферці. Головне робити собі подарунки :) Ось постриглась і змінила на півтон колір волосся. Посвітлішала. Неймовірна ейфорія виходити з перукарні гарною :) Думала кудись поїхати, але врешті-решт гулятиму, поїдатиму круасани з кавою, вип'ю трішки вина (хоч би погода була хорошою!). Може покривальце і пікнічок? А поїду через вихідні на прогулянку Боржавою. Маленький таємний вішліст так гарно здійснюється. Краплинка за краплинкою :)
Для серпня мало бути слово легкість, а натомість "вибачити собі". Вибачати собі багато що.
Натхненя серпня: Інтерв'ю з Ліз Гілберт на ютьюбі. Її відомий бестселлер мене не пройняв, але вона дуже цікава і розумна жінка. Мрію про її "Big magic". Колись. І звісно паперову.
... У повітрі вже чути подих осені і так цього не хочеться...
No comments:
Post a Comment