Ще трішки і 2016 завершиться. Це був важкий рік, який вирішив в останні пів року тішити чудовими знайомствами та новими можливостями. Найважливішим в цьому році стало розкручування (певними рішеннями) великого загрозливого клубка проблем. Тепер в пріоритеті шукати щоденний баланс між різними сферами, до яких я причетна :)
Цієї ночі хочеться видихнути. Просто бути. Сказати дякую собі і всім чудовим людям, які підтримували у найскладніші моменти. Слово-намірення наприкінці: Дякую!
Щасливого Нового 2017 року!
Творіть свою казку, обіймайте близьких та друзів, иіклуйтесь!
Здається, що за останні чотири місяці 2016 я прожила ціленьке маленьке окреме життя. Трішки змінився спосіб думання і кожний день. Найкраще це передає словосполучення life attitude. Багато що змінилося на краще (але всьому цьому є своя ціна). Я веду планівник, бо тепер моє життя включає декілька зовсім різних сфер. Восени я знайшла чудове середовище для вивчення жестової мови. З радістю їжджу туди щосуботи вранці (хоч найдужче хочеться поставити світ на паузу і виспатися, що стає можливим в неділю:). Дуже рідко, але я трішки читаю Святе Письмо. Це довга і складна тема, але Псалми й Приповідки дуже ефективно прочищають голову і серце. Тепер моя улюблена молитва це рядки з Псалмів: Ти мене випробував і знаєш. Тож вирівняй мої дороги і думки мої на них.
Я дуже люблю грудень! Люблю дивитися ці казкові різдвяні фільми, слухати різдвяне радіо та пекти різдвяні кекси! Серце в іншому світі, поки голова дає раду рутині. Звісно, рутина часами перемагає і дещо сумно. Все ж, це єдиний місяць в році, коли бажання особливої атмосфери перемагає усі труднощі й похмуру погоду за вікном :) Але завжди є нотка гірчинки, коли нічого особливого не стається. Тим не менше, чи ми такі впевнені, що ми готові до того особливого-мрійного? Одного разу я виявилась геть неготовою :) Тому я за маленькі практичні дії по творенню грудневої магії! Цього року для мене це були листівки моїм друзям та знайомим по інстаграму та зимовий посткросинг у маленьких масштабах :) У конвертики можна ховати різдвяний чай, мініатюрні дерев'яні ялинкові прикраси та закладки. І багато побажань!
Залишилось усього три казкові тижні грудня. Вони мають бути дуже насиченими. Всього за тиждень Миколая, а там католицьке Різдво, а там і Новий рік :) Але насиченість творять не свята, а велика кількість завдань в ці останні дні. Коли фільми ні-ні-ні, а зосередженість так-так-так. Проте, уже з-за рогу підморгує січень зі своїм Різдвом, коли можна буде видихнути і побути під ковдрами з книжками і фільмами хоча б два-три деньочки опісля кухонної метушні. Зараз найкращий час на усе хороше! Не проґавте магію грудня!