Ще трішки і 2016 завершиться. Це був важкий рік, який вирішив в останні пів року тішити чудовими знайомствами та новими можливостями. Найважливішим в цьому році стало розкручування (певними рішеннями) великого загрозливого клубка проблем. Тепер в пріоритеті шукати щоденний баланс між різними сферами, до яких я причетна :)
Цієї ночі хочеться видихнути. Просто бути. Сказати дякую собі і всім чудовим людям, які підтримували у найскладніші моменти. Слово-намірення наприкінці: Дякую!
Щасливого Нового 2017 року!
Творіть свою казку, обіймайте близьких та друзів, иіклуйтесь!
Давайте собі слабинку :)
No comments:
Post a Comment