Sunday, April 24, 2016

Weekend movies



     Назбиралось гарних рекомендацій, що подивитися, коли у вас ковдрочковий настрій і вільний вікендовий вечір. Отож:

1. At Middleton: мені в цьому фільмі сподобалася ідея відпустити себе. Радіти, "дурачитись" і багато-багато сміятися. Все, що роблять перших 40-50 хв головні герої. Потреба цього дуже затирається в будні дні... от як тільки буде добра погода я влаштую собі такий день "легкості"!



2. Begin again: проста Кіра Найтлі і багато акустичної музики. Зрештою, багато доброї музики протягом фільму! Улюблений момент, коли головні герої весь вечір слухали один плейлист на двох.



3. Mon mielleur ami: просто дуже-дуже душевний фільм. Під час перегляду багато приводів усміхатися.




Friday, April 22, 2016

Focus on the good



Seems that it is the easiest thing to do. To focus on the good. But in the same time it is really the hardest on my list.


  









Поділюся тим, що мене зараз надихає, і тим, що просто подобається. Якщо хтось буде читати цей допис, будь ласка, поділіться своїми знахідками. Дуже хочеться поповнювати свій арсенал хорошого.


Pinterest

Мені сподобалося! Я давно чула про цей ресурс і нарешті ним користуюся. Іноді, я справді шукаю гарні картинки чи світлини через google. Особливо по тегу coziness. Часами дуже надихають картинки декору, домашніх вогнищ чи затишних будинків. Але я ніколи цілеспрямовано не збирала цих картинок. Адже це те, що ти не маєш можливості мати, чи ідеї, які не можеш втілити зараз. А тепер я переглянула своє ставлення до цієї ситуації. Це справді може надихати робити простір, у якому ти тут і зараз, затишнішим. Якісь ідеї завжди будуть нам під силу. Має зміст оточувати себе хорошим. В даному випадку хоча б візуально. 

Столики


у мене якраз є старі журнали, які досі не на смітнику...





Гарно і корисно




Стіни


   Моя подруга з чоловіком намалювали на своїх стінах дерево магнолії і соняшники! Це дуже змінило загальну атмосферу вдома і дивним чином на ці малюнки хочеться дивитися і дивитися :) Але, розумієте, її чоловік гарно малює :) 





Дуже цікавить мене оця фарба. Вперше я побачила щось з такого на блозі Лани Світанкової (Travel, eat, make a pic). На їхній кухні частина стіни пофарбована таким чином, що на ній можна крейдою писати й малювати. Дуже класно виглядає і це весело!



Різне


Dream work place... isn't it?






Fire and joy

http://fireandjoy.com/


  Просто неймовірний блог дівчини на ім'я Nirrimi. Її коханий називає її не інакше як Nirrimi Joy. Вона молода single mom і дуже добрий фотограф. Стати фотографом була її найбільша мрія і вона вперто до неї йшла. Так, це в дусі obsession story. Стиль письма такий ніжний і красивий. Магічний навіть... в неї дуже довгі дописи, а ти читаєш і читаєш. Це навіть не блог, це вже готова книжка. Я дуже хотіла знайти саме такий англомовний блог... І якщо ви хочете знати, яка вона красива, легка і невловима краса англійської.. зазирніть туди на вогник.

Music