Friday, April 22, 2016

Focus on the good



Seems that it is the easiest thing to do. To focus on the good. But in the same time it is really the hardest on my list.


  









Поділюся тим, що мене зараз надихає, і тим, що просто подобається. Якщо хтось буде читати цей допис, будь ласка, поділіться своїми знахідками. Дуже хочеться поповнювати свій арсенал хорошого.


Pinterest

Мені сподобалося! Я давно чула про цей ресурс і нарешті ним користуюся. Іноді, я справді шукаю гарні картинки чи світлини через google. Особливо по тегу coziness. Часами дуже надихають картинки декору, домашніх вогнищ чи затишних будинків. Але я ніколи цілеспрямовано не збирала цих картинок. Адже це те, що ти не маєш можливості мати, чи ідеї, які не можеш втілити зараз. А тепер я переглянула своє ставлення до цієї ситуації. Це справді може надихати робити простір, у якому ти тут і зараз, затишнішим. Якісь ідеї завжди будуть нам під силу. Має зміст оточувати себе хорошим. В даному випадку хоча б візуально. 

Столики


у мене якраз є старі журнали, які досі не на смітнику...





Гарно і корисно




Стіни


   Моя подруга з чоловіком намалювали на своїх стінах дерево магнолії і соняшники! Це дуже змінило загальну атмосферу вдома і дивним чином на ці малюнки хочеться дивитися і дивитися :) Але, розумієте, її чоловік гарно малює :) 





Дуже цікавить мене оця фарба. Вперше я побачила щось з такого на блозі Лани Світанкової (Travel, eat, make a pic). На їхній кухні частина стіни пофарбована таким чином, що на ній можна крейдою писати й малювати. Дуже класно виглядає і це весело!



Різне


Dream work place... isn't it?






Fire and joy

http://fireandjoy.com/


  Просто неймовірний блог дівчини на ім'я Nirrimi. Її коханий називає її не інакше як Nirrimi Joy. Вона молода single mom і дуже добрий фотограф. Стати фотографом була її найбільша мрія і вона вперто до неї йшла. Так, це в дусі obsession story. Стиль письма такий ніжний і красивий. Магічний навіть... в неї дуже довгі дописи, а ти читаєш і читаєш. Це навіть не блог, це вже готова книжка. Я дуже хотіла знайти саме такий англомовний блог... І якщо ви хочете знати, яка вона красива, легка і невловима краса англійської.. зазирніть туди на вогник.

Music









No comments:

Post a Comment