Friday, June 17, 2016

Інші життя




Ви ж знаєте, що з кожним новим світанком ми розпочинаємо нове життя? Така популярна ідея. Світогляди миттєвості і тривалості завжди будуть конкурувати. Новий день, нова робота, нові люди, будь-що нове може стати іншим життям. Так само кожен розрив і кожне "привіт!".

Часом "синдром іншого життя" набуває особливого загострення. Так і хочеться втекти від всіх і всього, що ти знаєш. У XXI ст. можна закрити свої наявні профілі в соцмережах і відкрити нові. Плата за це всього лиш наявна уже мережа корисних знайомств. Все одно ми рідко ними користаємось і щось в нас самих настільки змінилось, що хочеться "рубати з плеча". Ті, хто справді хочуть бути поряд, будуть. Куди б ми не бігли. Іноді мені так сильно хочеться побігти! Від усіх, кого я знаю...

А ще ж можна взагалі переїхати в інше місто чи країну! Можна все :) Питання тільки в тому, на що ти готовий і чи є можливість :)

Tuesday, June 7, 2016

Tom Odell




Дуже потужний сингл з другого альбому Тома! Цілий вечір сьогодні слухаю і ніяк не наслухаюся! Неймовірна харизма, яка заряджає слухачів через екран :) Як, як це можливо? В центрі першого альбому було піаніно і більш спокійна лірика. Моя улюблена пісня Sense. Досить добра ще Another love. Решта сильно не зачепили. В новому альбомі значно зріліший і зовсім інший Том.


Дуже талановитий Том! Альбом чудовий! Кожна пісня це магія. Вокал, бек вокал та набір музичних інструментів. І тексти, тексти. Більшість пісень оприлюднені на youtube у формі official video. 10 червня офіційний реліз цієї музичної прекрасності! У кількох інтерв'ю Том розповів про ідею альбому. Це ціла історія, яка поступово розгортається через кожну пісню. Перші треки (Wrong Crowd і Magnetized) це взагалі дві частини прологу. Дуже круті відео на них відзняті і доступні для перегляду. Том каже, що цей альбом лише на половину про нього. Інша половина радше витвір уяви чи переосмислення досвіду інших. В цілому альбом вийшов про страждаючого через кохання молодого чоловіка (трішки навіть рокового, ну бо ж ці відео, там такі погляди Тома:). Перші два треки натякають, що дівчина не та і не з тієї компанії. А головний герой хороший, проте тепер йому треба вибратися з усього цього.

Somehow просто магічна пісня. Там така гармонія музики та вокалу. І зміст красивий.

Here I am дуже влучна пісня, добре слухати на повторі :)



Про що я колись мрію: друзі, якийсь зал, і або мої улюлені пісні, або спільний плейлист. І цілий вечір танців :)


Let's listem together!

Thursday, June 2, 2016

The power of notepads



У 21 столітті усі все-все планують. А ви теж плануєте? Я от не фанатка, хоча останнім часом і мені хочеться бавитися у блокнотико-планування. Але давайте про надихаючі функції блокнотиків.

Thank you diary

Дякувати за хороше. Одна з найпопулярніших ідей, правда? Сподіваюся, що вона не стане банальністю з часом. Дякувати як за велике, так і за маленьке. Хтось дякує Всесвіту, а хтось пише про Божі благословення. Я собі думала, що може достатньо фіксувати такі події подумки, але з появою instagram я почала фіксувати гарні миті візуально. І це надихає. Планую почати записувати. Одна моя улюблена блогерка якось написала, що письмові нотатки чіткіше доносять наверх меседжі, що саме (хороше) з вами має траплятися. Як спосіб сказати "дякую, я ціную" і попросити "ще".

Wishlist

Все частіше чую про те, що тільки виписаний вішліст діє. Навіть найбільш неймовірний. На маленьких бажаннях поки що працює :) Великі я ще не пробувала писати. Нема внутрішнього ресурсу, з якого б з'явилося щось велике. І це, знаєте, так лячнувато. Треба мріяти, мріяти постійно.

Julia Cameron: The artist's way

Ще одна дуже популярна книжка й ідея ранкових сторінок. Ледь продерши очі можна виписати весь негатив, який носиш в собі. Від ранкового "не хочууу вставати/не хочууу туди йти" і до чогось глобальнішого. Мене з роками все більше вражає (іноді по-доброму жахає) різниця між тим, що ми можемо написати, але так направду не сказати вживу. А ще тим, що ми можемо думати (і чим мучити себе) і не сказати/не написати цього. І тоді напевно тільки психолог нас врятує :) А так блокнотик і безкоштовне очищення внутрішнього простору готове. Іноді не треба розбиратися. Іноді треба просто відпустити.

А у вас є особливі блокнотики?