У 21 столітті усі все-все планують. А ви теж плануєте? Я от не фанатка, хоча останнім часом і мені хочеться бавитися у блокнотико-планування. Але давайте про надихаючі функції блокнотиків.
Thank you diary
Дякувати за хороше. Одна з найпопулярніших ідей, правда? Сподіваюся, що вона не стане банальністю з часом. Дякувати як за велике, так і за маленьке. Хтось дякує Всесвіту, а хтось пише про Божі благословення. Я собі думала, що може достатньо фіксувати такі події подумки, але з появою instagram я почала фіксувати гарні миті візуально. І це надихає. Планую почати записувати. Одна моя улюблена блогерка якось написала, що письмові нотатки чіткіше доносять наверх меседжі, що саме (хороше) з вами має траплятися. Як спосіб сказати "дякую, я ціную" і попросити "ще".
Wishlist
Все частіше чую про те, що тільки виписаний вішліст діє. Навіть найбільш неймовірний. На маленьких бажаннях поки що працює :) Великі я ще не пробувала писати. Нема внутрішнього ресурсу, з якого б з'явилося щось велике. І це, знаєте, так лячнувато. Треба мріяти, мріяти постійно.
Julia Cameron: The artist's way
Ще одна дуже популярна книжка й ідея ранкових сторінок. Ледь продерши очі можна виписати весь негатив, який носиш в собі. Від ранкового "не хочууу вставати/не хочууу туди йти" і до чогось глобальнішого. Мене з роками все більше вражає (іноді по-доброму жахає) різниця між тим, що ми можемо написати, але так направду не сказати вживу. А ще тим, що ми можемо думати (і чим мучити себе) і не сказати/не написати цього. І тоді напевно тільки психолог нас врятує :) А так блокнотик і безкоштовне очищення внутрішнього простору готове. Іноді не треба розбиратися. Іноді треба просто відпустити.
А у вас є особливі блокнотики?

No comments:
Post a Comment