Ви ж знаєте, що з кожним новим світанком ми розпочинаємо нове життя? Така популярна ідея. Світогляди миттєвості і тривалості завжди будуть конкурувати. Новий день, нова робота, нові люди, будь-що нове може стати іншим життям. Так само кожен розрив і кожне "привіт!".
Часом "синдром іншого життя" набуває особливого загострення. Так і хочеться втекти від всіх і всього, що ти знаєш. У XXI ст. можна закрити свої наявні профілі в соцмережах і відкрити нові. Плата за це всього лиш наявна уже мережа корисних знайомств. Все одно ми рідко ними користаємось і щось в нас самих настільки змінилось, що хочеться "рубати з плеча". Ті, хто справді хочуть бути поряд, будуть. Куди б ми не бігли. Іноді мені так сильно хочеться побігти! Від усіх, кого я знаю...
А ще ж можна взагалі переїхати в інше місто чи країну! Можна все :) Питання тільки в тому, на що ти готовий і чи є можливість :)
No comments:
Post a Comment