Дороге літо, чи не могло б ти тривати вічно? Щонайменше подовше і проминати повільніше :)
Вже липень! Як червень встиг так швидко втекти? Ммм?
Літо - це перше морозиво. Перша легка як хмаринка сукенка. Перший теплий вечір і м'які красивезні призахідні трансляції на небосхилі. Коли о 9 вечора ще дуже світло. Коли добре посидіти на відкритій терасі з вином, кавою, або ж чаєм. Коли мріється про море навіть якщо туди не поїдеться. Коли добре поїхати за місто і пити ввечері трав'яний чай. Перші відкриті навстіж вікна і перші надокучливі комарі. Я серпнева дівчинка і ось-ось буде мій серпень.
Почитайте Рей Бредбері "Кульбабове вино". Подивіться "Під сонцем Тоскани".
Від спеки рятують вечірні напівпусті трамваї :)

No comments:
Post a Comment