1. Очищення!
Почистити особистий простір і простір, у якому ти живеш. Прибирати ніхто не любить :) І я теж :) Але можна потихеньку і регулярно! Або шматочок за шматочком. Пройтися вологою шматиною по квартирі і вже краще дихається! Активно чистити голову, стіл і шафу мені дається гірше, ніж прибирати :)
2. Візит до косметолога
Як продовження очищення :)
3. Піші, або ж велопрогулянки
Якщо взяти фотоапарат або когось за компанію час пролетить швидко і приємно. Якщо на одинці, то кроки й весняне повітря добре прочищають голову й душу від поганого (див. п. 1).
4. Подорож під час вікенду
У якесь найближче місто чи щось таке. А через каучсерфінг знайти local insiders :)
5. Посиденьки на відкритих терасах
Окей, скоро у Львові буде купа цих терас і ніде пройти :) Але минулого літа я полюбила зрідка пити в деяких місцях каву... і одного разу вино :)
6. Зустріти захід сонця з келишком вина в руках
Для цієї затії дуже бажано мати компанію і наплічник скажімо з шоколадкою до вина. Шампанське теж підходить! І вам дуже потрібно видертися на якийсь найближчий пагорб для краєвиду!
7. Робити щось нове!
Особливо таке нове, на яке не наважувалися раніше!
Нехай у вашому серці побешкетує легкий весняний вітер, адже життя починається знову
No comments:
Post a Comment