Wednesday, August 17, 2016

Про чарівниць і зірки



День народження зовсім не мало бути особливим, але Всесвіт та Бог мали свої плани :) Зрештою щороку цього дня завжди чекаєш хоч чогось маленького, але особливого. Вранці в суботу мене привітала смска від мого поштового відділення із проханням забрати посилочку. А що біля поштового відділення є дворик із лавочкою, то втриматися і не відкрити пакунок від Чарівниці з Луцька було неможливо! Так моїми першими подарунками стали нашумівша книжка "Самотність простих чисел" та красивий-красивий червоний блокнотик!

А далі... далі було буденне приготування обіду і небуденне випікання еклерів. Процес начинення еклерчиків кремом перериває дзвінок Чарівниці зі Львова і ніч із суботи на неділю одразу набуває характеристик "чуда" :) Ми їдемо дивитися зорепад в рамках ночі відкритих дверей обсерваторії в Брюховичах! Єйй! 

Затягнуте хмарами небо обнулює усі наші надії. Але романтика літньої ночі, чаю із термосів, смаколиків і розмов просто неба важить більше:) О третій ночі більшість людей здається і після лекції всередині обсерваторії їде додому... А все тільки почалося! Між хмарами все частіше утворювалися дірки темно синього нічного неба із сяючими, поступово згасаючими, зірками! А ще я встигла побачити цілих чотири секундні хвостаті падіння зірок! Дві-три компанії подалі від нас, які теж мужньо залишилися мерзнути і ловити зірки за хвоста, запам'ятають цю ніч завдяки моїм радісним вигукам після кожного падіння :) Бажань ми встигли загадати багацько! Неймовірні відчуття... тягнеш руку до неба і здається, що твої пальці торкаються хмар, неба і зірок...

Світанок в Брюховичах був не менш красивим від зорепаду там же :)







No comments:

Post a Comment