Time for hugs, for being together.
Time for sharing stories, coffees
and for embracing the moment.
Замовити міцної кави у вірменці,
розповісти тобі усі мої страхи
і внутрішньо прийти додому.
По-східному і зовсім без вершків,
на смак так терпко, як часами все в мені,
а ця розмова як ті бажані вершки.
Замовити міцної кави у вірменці,
розповісти тобі усі мої страхи
і внутрішньо прийти додому.
По-східному і зовсім без вершків,
на смак так терпко, як часами все в мені,
а ця розмова як ті бажані вершки.
https://instagram.com/julioptimistic/
Золотава тепла осінь так довго тривала, що аж не віриться. І тепер, коли задощило час згадати багато хорошого. Я забула, коли востаннє був дощ. І того дощу тепер зовсім не хочеться в осінній рутині. Баночки сливового джему й виноградного соку перейдуть зі мною у зиму. Передчуття зими вже в повітрі. Особливо, після того, коли Львів на цілий день залило білим молоком туману і зуб на зуб не попадав :)
Всесвіт і далі був дуже щедрий на всілякі подарунки. Трапився мені пакуночок лаванди й розмарин. І ще трапилася ідеальна суконка. І ще, і ще в мене тепер є светр з оленями. Ну я дуже мріяла мати такий різдвяно-зимовий светр.
Багато кави. Багато чаю. Верес підростає на підвіконні, навздогін йому нові стеблинки м'яти. Іноді багато розмов, а іноді їх дуже мало. Мало зустрічей. Хороші книги. Смачний зефір. Смачний домашній шоколадно-горіховий тортик. Прогулянка осіннім лісом за Львовом. Багато саме осінніх митей, коли час настільки сповільнюється, що його відчутно на кінчиках пальців.
Це була перша осінь, у якій не було нічого схожого на пісню Adele Hello.
Be grateful, Work, and Dream
Be grateful, Work, and Dream
Рецептик шоколадного осіннього чуда:
200 г грецьких горіхів (можна взяти 400 г; 200 г помірно горіхово)
6 яєць
135 г м'ягкого масла! (біля 20 хв масло стоїть не в холодильнику, згодом легко мнеться пальцями)
120 г цукру
Якщо немає блендера, то рубите ножем шоколад і горіхи на середнього розміру шматочки. Такі поменше, але не дуже дрібні (так само у випадку блендера). Білки відділяємо від жовтків. Цукор розтираємо з маслом (можна звичайним віничком, а не міксером). До отриманої маси додаємо почергово по одному жовтку. Після кожного жовтка перемішуємо. Згодом додаємо частинами, одночасно мішаючи, подрібнені горіхи й шоколад. Далі білки взбиваємо міксером в круту піну (ви ж знаєте, що це правда? це коли отримана маса не падає з ложки:) Дуже акуратно вводимо білкову піну до тіста: дерев'яною ложкою мішаючи знизу вверх. Форму 23 см змазати маслом і пекти 35-45 хв при 180 градусах. Моя плита впоралась за 40 хв: ) Смачного !




No comments:
Post a Comment