Monday, October 19, 2015

The smile of the Universe


Всесвіт усміхається через інших людей.



  І ці усмішки трапляються дуже вчасно. Вони кажуть, що все буде добре. Саме сьогодні. Саме тепер. Особливо, вони вчасні в дорозі. Коли хвилюєшся й подорожуєш наодинці. Коли чоловік в київському метро із запрацьованими руками якось дуже щиро посміхається, поправляє мій улюблений зелений шалик й пропускає до дверей метро. Тоді я прямувала до вокзалу. І була в очікуванні подорожі додому. Коли на вокзалі молодий хлопець посміхнувшись приготував мені смачне лате.
  Коли щиро посміхається баріста щойно зготувавши для мене гарбузове лате. Було дуже холодно й стало тепліше не так від кави, як від тої посмішки.
  Коли знайомий дарує квиточок на польське кіно.
 Коли в київській квартирі я підстрибую й багато разів обіймаю моїх друзів, які першими дізналися дуже хороші новини із вечорового джімейла. 

  Коли Всесвіт посміхається тобі це найкращі миттєвості. Непевність зникає.

No comments:

Post a Comment