Monday, October 5, 2015

Autumn mercies


Share cakes, coffee and laughters this autumn.
Life is about simple things.


 Одного суботнього ранку я печу сирник й сезонний гарбузовий кекс. Мій друг чарує над кавою, яку я куштуватиму вперше за вісім років нашого знайомства. Наша подруга дбайливо пакує фрукти у свій наплічник. Тепла осінь змушує нас сміючись спізнюватися на "майже" пікнік в Стрийський парк. Ми прийшли ловити теплу осінь з кавою й випічкою за плечима. Тепло на кінчиках пальців.



  З сирником у мене роман. Він щоразу виходить інакшим. Все залежить від сиру, який я купую, від настрою, з яким приступлюся до нього. Одного дня, мабуть, мені захочеться пекти тільки так. Проте, зараз люблю "свою" золоту серединку й тішуся різноманіттю результатів. 




    
Прожити один день тут і тепер. Розділити каву й смаколики. Багато сміятися. Багато говорити про каву й різне-різне. Й ні про що до нерву важливе.    

 ... my autumn mercies of friendship.





No comments:

Post a Comment