Share cakes, coffee and laughters this autumn.
Life is about simple things.
Одного суботнього ранку я печу сирник й сезонний гарбузовий кекс. Мій друг чарує над кавою, яку я куштуватиму вперше за вісім років нашого знайомства. Наша подруга дбайливо пакує фрукти у свій наплічник. Тепла осінь змушує нас сміючись спізнюватися на "майже" пікнік в Стрийський парк. Ми прийшли ловити теплу осінь з кавою й випічкою за плечима. Тепло на кінчиках пальців.
З сирником у мене роман. Він щоразу виходить інакшим. Все залежить від сиру, який я купую, від настрою, з яким приступлюся до нього. Одного дня, мабуть, мені захочеться пекти тільки так. Проте, зараз люблю "свою" золоту серединку й тішуся різноманіттю результатів.
... my autumn mercies of friendship.
No comments:
Post a Comment