Far across the burning land, I remember
Frozen in October sun comes November
Frozen in October sun comes November
Ось він прийшов. Листопад. У нього сірий настрій і холодні пальці. Проте, іноді він поглядає з-під насуплених брів із щирою посмішкою. Ось такою:
У вересні тяжко звикається до сірості. У жовтні не вистачає часу наодинці із золотавим світлом й опалим листям. Шурхотіти й роздивлятися поміж справами й стресами. Жовтень, до речі, показував красиві ранки. Один із найкращих був таким:
Кінець жовтня видався в режимі "все про дружбу". Невелика поїздка. Дівочі посиденьки в кав'ярні. В листопаді вже якось по особливому чекається грудня. Бо листопад це дощі, темніші дні й якась журбинка. Й картинки про те, як себе треба заставляти до всього. Грудень - це різдвяна випічка. Листівки та надихаючі сюрпризи. Й постійне очікування чуда. Тим не менше не будемо скидати листопад із рахунків (надихаючі ідеї для листопада тутки).
Із натхнень листопада:
Скраби та маселко для тіла від українських марок Dushka (Одеса) та Mixtura (Чернівці). Тепер ванна це місце аромотерапії та втечі в інші світи :)
Східний експрес одна чудова блогерка описала для Vogue свою подорож та враження в цьому потязі! І там багато фото казкових інтер'єрів :)
Натхнені інтерв'ю Опри з різними людьми. Коли мало часу там є нарізки по 2-3 хв. з найголовнішими тезами. Дещо справді чіпляє, а щось ні. Наприклад (дуже резонує, коли вони говорять про "зрадити себе" зробивши той чи інший вибір):
Big Magic by Elizabet Gilbert. Дуже вдячна тим невідомим, хто виклав mobi цієї книжки у вільний доступ :) Я б і не порушувала її авторських прав, якби віддати купу гривень по курсу за цю книжку було б легко :) Мені подобається стиль написаного. Дуже відрізняється від її бестселлеру. Енергійний, бадьорий, лаконічний. Книжка як збірка есеїв-головних пунктів її бачення креативного життя. Найкраще у цій книжці те, що вона дуже твереза. Хочеш креативити? Будь ласка! Але водночас заробляй собі на прожиття. Я поки що прочитала половину книжки, але основні месседжі можна дізнатися із кількох відео з Ліз тут і тут. Те, що хоче донести Ліз, чимось мені нагадує "Путь художника" (який не дуже мені пішов). Якщо коротко, то в житті (читай рутині:) нам бракує творчості. Ми блокуємо цей аспект. І брак часу й сил дається взнаки :) Проте, як тільки знайти собі творче хоббі, життя одразу стане радіснішим.
Чудова пісня про листопад та гарне відео на додачу :)



No comments:
Post a Comment