Saturday, November 5, 2016

В передчутті зими


Far across the burning land, I remember
Frozen in October sun comes November

Ось він прийшов. Листопад. У нього сірий настрій і холодні пальці. Проте, іноді він поглядає з-під насуплених брів із щирою посмішкою. Ось такою:


У вересні тяжко звикається до сірості. У жовтні не вистачає часу наодинці із золотавим світлом й опалим листям. Шурхотіти й роздивлятися поміж справами й стресами. Жовтень, до речі, показував красиві ранки. Один із найкращих був таким:


Кінець жовтня видався в режимі "все про дружбу". Невелика поїздка. Дівочі посиденьки в кав'ярні. В листопаді вже якось по особливому чекається грудня. Бо листопад це дощі, темніші дні й якась журбинка. Й картинки про те, як себе треба заставляти до всього. Грудень - це різдвяна випічка. Листівки та надихаючі сюрпризи. Й постійне очікування чуда. Тим не менше не будемо скидати листопад із рахунків (надихаючі ідеї для листопада тутки).


Жовтень закінчився тим, що багато людей (метафорично) простягнули мені руку. Знову дали шанс. Постійно відчувала поруч Бога. На мою думку, якщо ви нікого не зраджували, не вбивали і ніколи не були підлими, то ви завжди маєте право на другий шанс. Найбільш стресовий період позаду.

Із натхнень листопада:

Скраби та маселко для тіла від українських марок Dushka (Одеса) та Mixtura (Чернівці). Тепер ванна це місце аромотерапії та втечі в інші світи :)


Східний експрес  одна чудова блогерка описала для Vogue свою подорож та враження в цьому потязі! І там багато фото казкових інтер'єрів :)

Натхнені інтерв'ю Опри з різними людьми. Коли мало часу там є нарізки по 2-3 хв. з найголовнішими тезами. Дещо справді чіпляє, а щось ні. Наприклад (дуже резонує, коли вони говорять про "зрадити себе" зробивши той чи інший вибір):



Big Magic by Elizabet Gilbert. Дуже вдячна тим невідомим, хто виклав mobi цієї книжки у вільний доступ :) Я б і не порушувала її авторських прав, якби віддати купу гривень по курсу за цю книжку було б легко :) Мені подобається стиль написаного. Дуже відрізняється від її бестселлеру. Енергійний, бадьорий, лаконічний. Книжка як збірка есеїв-головних пунктів її бачення креативного життя. Найкраще у цій книжці те, що вона дуже твереза. Хочеш креативити? Будь ласка! Але водночас заробляй собі на прожиття. Я поки що прочитала половину книжки, але основні месседжі можна дізнатися із кількох відео з Ліз тут і тут. Те, що хоче донести Ліз, чимось мені нагадує "Путь художника" (який не дуже мені пішов). Якщо коротко, то в житті (читай рутині:) нам бракує творчості. Ми блокуємо цей аспект. І брак часу й сил дається взнаки :) Проте, як тільки знайти собі творче хоббі, життя одразу стане радіснішим.

Чудова пісня про листопад та гарне відео на додачу :)






Найбільшим викликом листопада буде тайм-менеджемнт. А у вас? 

No comments:

Post a Comment